CEWE

CEWE Instrument AB je švédská firma se zaměřením na měřící přístroje a komponenty.


ELEXIM, a.s. nabízí kompletní řešení pro měření energie v domácnostech, průmyslu a při výrobě energie. Výrobky CEWE jsou používány má na trhu v mnoha zemích po celém světě. CEWE vyrábí moderní software založený na elektronických výrobcích pro měření energie, s dobře vyvinutou prodejní a servisní sítí.

Od roku 2015 se stala společnost ELEXIM, a.s. oficiálním distributorem výrobků CEWE. Kromě distribuce, nabízí naše firma i poprodejní podporu, jakožto poradenství, záruční a pozáruční servis.

 

ELEXIM, a.s. nabízí tyto od společnosti CEWE tento sortiment:


Elektroměry

CewePrometer, Premier a CeweMeter

Panelové přístroje

mechanické i digitální, ukazatele polohy, multimetry

Převodníky

Bočníky

Proudové transformátory

Komunikační vybavení

Telemodemy, GSM modemy, Převodníky na optiku, LAN převodníky, Převodníky RS232 a ostatní

Software

CeweCetris

logo_cewe2
Kliknutím na odkaz stáhnete ceník:

Katalog CEWE

 

Výběr produktů CEWE

 

Elite 440

Elite 440 je třífázový digitální přístroj do panelu, pro přesné a spolehlivé měření elektrických veličin (napětí, proud, výkon, frekvence sítě, atd.), použitelný v průmyslových a komerčních aplikací.

Má velký podsvícený LCD displej, který umožňuje sledovat ve stejnou dobu čtyři parametry. Sběrnice Modbus umožňuje snadnou integraci tohoto přístroje do energetických systémů. Rozšiřující modul může být vybaven dalšími vstupy nebo výstupy.

 


 

merak

Převodníky řady DP

S těmito převodníky lze měřit všechny elektrických veličiny, střídavého i stejnosměrného produ, jako je napětí, výkon, frekvence, odpor atd. Snímače jsou umístěny na DIN lištu DIN EN 50022 35.

Převodník převádí vstupní signál na proporcionální stejnosměrný signál, který je nezávislý na zatížení a galvanicky izolován. Střídavý proud se měří za použití principu TDM systému. Analogový signál DC lze také převést na proporcionální impulsní výstup, například pro indikaci spotřeby energie.

 


 

cewe_prevodnik