Divize speciálních aplikací

Divize Speciálních aplikací


Naší specialitou jsou aplikace do náročných a velmi specifických prostředí, jako například primární hermetické zóny jaderné elektrárny, projekty obrany a letectví. Kromě vlastní výroby zabezpečujeme i výhradní zastoupení vybraných partnerů.

Secure Meters (CEWE)

Ucelené portfolio elektroměrů, analogových a digitálních panelových přístrojů, programovatelných převodníků a souvisejících softwarových nástrojů nabízí kompletní a moderní řešení pro měření energií na všech úrovních – sběr dat a jejich zpracování s následnou prezentací včetně nástrojů pro komunikaci a vzdálenou správu. Vše je připraveno pro bezpečné a efektivní řízení požadavků na kontrolu spotřeby velkoodběratelů i distribučních společností.

VÍCE INFORMACÍ


Program pro jadernou energetiku

Portfolio kvalifikovaných výrobků určených do hermetické zóny jaderné elektrárny (LOCA, HELB, apod.) a také praxí ověřené produkty aplikované v rámci systému kontroly a zařízení. Jedná se o zakázkovou výrobu realizovanou dle přesné specifikace požadavků zákazníka. Výstupem je ucelená realizace projektu včetně technické specifikace, zajištění potřebné certifikace a dokumentace.

VÍCE INFORMACÍ


NOJA Power

Nejbezpečnější Autorecloser na světě pro chytré monitorování a řízení energetických sítí je vyroben společností NOJA Power, která jako jediná vyvinula Autorecloser se zkratovou částí s pevnou dielektrickou izolací pro vybití obloukem. Systém umožňuje monitorování v reálném čase nebo vyhodnocování v logu.

VÍCE INFORMACÍ


Mafelec & Petercem & Stopcircuit

V rámci výhradního zastoupení skupiny Mafelec, která sdružuje firmy Mafelec, Petercem, Stopcircuit a nově i Petercem Sensors Vám přinášíme portfolio odolných a spolehlivých mikrospínačů včetně příslušenství do extrémních podmínek, jističe a další příslušenství pro specifické aplikace, a dále řešení pro oblasti klasické a jaderné energetiky, vojenství, letectví a kosmonautiky a lodní průmysl.

Tyto firmy spojuje specializace na výrobky pro náročná prostředí s možností individuální úpravy dle potřeb projektu.

VÍCE INFORMACÍ