Nabíjecí stanice – kompletní servis a služby

Poskytujeme kompletní servis a služby


Jako jedni z mála vám můžeme nabídnout kompletní servis a služby v projektování, instalaci, servisu a prodeji elektrostanic pro automobily. Stačí nás kontaktovat a my Vám od A až do Z zpracujeme nabídku a následně i projekt, jehož výsledkem bude funkční nabíjecí stanice ve vašem areálu, parkovišti nebo domu.

Nevíte si rady s výběrem nabíječky? Stačí zavolat a my Vám velmi rádi poradíme, která elektronabíječka bude pro Vás a Váš vůz nejvhodnější.

 

Co vše Vám můžeme nabídnout?


PROJEKTOVÁNÍ

Potřebujete návrh či kompletní projekt, včetně propočtu návratnosti investice? Rádi Vám ho zpracujeme a zařídíme za Vás i vyřízení dokumentů, stavební nebo územní povolení.

INSTALACE

Námi navržené řešení a dodané komponenty odborně nainstalujeme. Jsme schopni Vám dodat kompletní řešení na klíč, včetně přípravy místa pro instalaci a následnou montáž na místě, připojení do několika systémů pro platbu, kontrolu a monitoring zařízení.

SERVIS

Ke všem svým produktům a instalacím poskytujeme záruční i pozáruční servis. Provádíme též pravidelné kontroly a revize, které plníme dle stanoveného plánu po celou životnost zařízení. Na našem skladě držíme náhradní díly, např. nabíjecí kabely.

PODPORA

Naše zařízení jsou vždy připojeny na monitoring, všechny nabíjení jsou rozúčtovány dle Vašich požadavků a vedeny přehledně v systému, kde můžete podrobně vidět každou nabíjecí stanici zvlášť, sledovat její on-live stave, či obsazenost.