Nabíječky pro veřejná místa a flotily

Tyto stanice je určeny k instalaci na veřejně přístupných (městské prostory, nákupní centra, parkoviště, letiště, čerpací stanice) i soukromých místech (společnosti, parkoviště bytových domů).

Jejich inteligentní schopnosti nabízejí řadu možností zlepšení využitelnosti a přívětivosti pro uživatele i provozovatele.

 


WallBox eVolve Smart

Řada eVolve nabízí pružnou identifikaci, což znamená, že uživatel může identifikaci provést před připojením kabelu k elektromobilu nebo až po připojení.  Je také vybavena potřebnou elektrickou ochranou (volitelné) nejenom k minimalizaci rizika zásahu elektrickým proudem, ale i k zajištění maximální využitelnosti zařízení díky nezávislé ochraně každého konektoru.

Post eVolve Smart

Koncept inteligentních měst v současné době vyžaduje nový inovativní design pro městské vybavení, zejména to platí pro nabíjecí stanice elektromobilů. Stanice řady eVolve se svým stylizovaným tvarem a
moderními linkami toto splňuje.

Raption 50

Navržený tak, aby zohledňoval zkušenosti majitelů a provozovatelů nabíjecích stanic s používáním rychlodobíjecí stanice, řada Raption 50 staví svou funkci na modulární standardizované elektronice.
Další klíčovou vlastností je externí design stanice. Sofistikovaný, štíhlý design a odolnost jsou jen některé z atributů, které lze použít k popisu této řady a které ji předurčují k tomu, aby byla ideální nabíjecí stanicí jak pro ty nejstylovější městské oblasti, tak i pro industriální.