Ocenění D&B certifikátem

Společnost ELEXIM, s.r.o. získala prestižní ocenění certifikátem D&B Top Rating©

Společnost ELEXIM s.r.o. se díky tomuto certifikátu řadí mezi prověřené dodavatele s vysokou kvalitou distribuce a vysokou přidanou hodnotou pro své odběratele.

Certifikát je platný jeden rok od vystavení. Společnost ELEXIM s.r.o. bude v rámci neustálého zvyšování kvality poskytovaných služeb potvrzeného taky certifikátem ISO 9001 usilovat o udržení těchto hodnocení i v příštích obdobích.

Toto ocenění získávají pouze společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě „1“, a to po dobu minimálně 12 měsíců.

 

O SPOLEČNOSTI DUN & BRADSTREET

Dun & Bradstreet je světovým leaderem v oblasti poskytování kreditních, compliance a marketingových informací o podnikatelských subjektech, které již od roku 1841 pomáhají zákazníkům rozhodovat se s jistotou.

Databáze D&B, největší svého druhu na světě, obsahuje záznamy o více než 220 milionech firem z celého světa a je obohacena o unikátní DUNSRight Quality Process. D&B je vlastníkem unikátního devítimístného číselného znaku tzv. D-U-N-S© čísla, díky kterému je možné spolehlivě nalézt firmu v kterékoli části světa.

top_rating-1